Çin Titreşimli Elek Ayırıcı Üretici
Henan Pingyuan Madencilik Machinery Co, Ltd

Madencilik Makine Endüstrisinin Gelecekteki Küresel Lideri Olun

Haberler

November 20, 2019

Kahve tozu döner titreşimli elek San Salvador limanına teslim edildi

Geçen hafta, Salvador müşterisi tarafından sipariş edilen kahve tozu döner titreşimli elek üretimi tamamlandı ve ambalajdan sonra San Salvador limanına gönderilecek.
Bu döner titreşimli elek, kahve gücü, üç kat, ağ boyutu: 10mesh, 35mesh, 140mesh için tasarlanmıştır. Müşterinin ihtiyacını iyi anladıktan sonra, PK mühendisi eleme sistemine uyacak şekilde çapı 1000 mm olan makineyi yapılandırdı. Malzeme özelliği göz önüne alındığında, kahve tozu temas parçalarının yapısı SUS304'tür, diğer malzeme karbon çeliğidir.
döner titreşimli ekran-için-kahve bir toz.
Döner titreşimli elek , yüksek hassasiyetli eleme makineleri olarak tasarlanmıştır, çapı 400 mm'den 2000 mm'ye kadar değişebilir, tekli veya çoklu eleme tezgahları ile, malzeme toplam karbon çelik olabilir, toplam paslanmaz çelik veya malzeme temas parçaları farklı ürüne göre paslanmaz çeliktir .
Döner Titreşimli Elek, gıda, kimya, seramik, metalurji, kirlilik arıtımı vb. Gibi çeşitli endüstrilerle uğraşan birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.
/ Döner titreşimli-elek
PK Machinery, ince eleme sistemlerinde geniş çapta uygulanan döner elek ve döner ekranın profesyonel bir üreticisidir, ince eleme ekipmanlarının herhangi bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın: www.pkmachinery.com

İletişim bilgileri