Çin Titreşimli Elek Ayırıcı Üretici
Henan Pingyuan Madencilik Machinery Co, Ltd

Madencilik Makine Endüstrisinin Gelecekteki Küresel Lideri Olun

Hakkımızda

Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
1 2 3 4 5
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
 • Tek bir makineden komple bir sisteme, PK Machineryalways, optimum performans elde etmek için kararlı Sistem özelleştirmesini yapılandırır.

 • PK Makine hizmetleri, teknoloji danışmanlığı, mühendislik tasarımı, kalite kontrol, kargo sevkıyatının yanı sıra kurulum ve hata ayıklama işlemlerini de birleştiriyor.

 • Merkezi Çin yerel Henan Eyaleti, Xinxiang Şehrinde, yerli tanınmış tarama ve taşıma ekipmanı kenti olan PK Machinery, 60 yıldan fazla bir süredir memnun olmuştur.

 • PK Company ekibi kültürü, ağırlıklı olarak şirket vizyonu, misyonu, değeri, etiği içeren PK Machinery'nin vazgeçilmez ruhu ve kişiliğidir.

Almak Titreşimli Elek Ayırıcı & Döner Ekranlı Ayırıcı şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Kuzey Amerika
 • Güney Amerika
 • Batı Avrupa
 • Doğu Avrupa
 • Doğu Asya
 • Güneydoğu Asya
 • Orta Doğu
 • Afrika
 • Okyanusya
 • Dünya çapında
İş türü
 • Üretici
 • İhracatçı
 • Şirket ticaret
 • Satıcı
Diğer detaylar
 • Markalar : PK
 • No. Çalışanları : 1~180
 • Yıllık satış : 10000000-15000000
 • Yıl kurulan : 1995
 • İhracat p.c : 20% - 30%

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

PK Machinery, uzun bir süredir “Büyük sorumluluklar almak, büyük ahlakla hareket etmek ve büyük başarılar elde etmek” şirket misyonuna sadık, pazardaki içgörü ve titiz bilimsel analizlerle üretim ve Ar-Ge'yi sürdürüyor, önde gelen standartlara ayak uyduruyor.Tutarlılık ve güvenilirliğin önemini anlıyoruz, bu nedenle tüm ekipmanlarımız tek bir makineden komple bir sisteme kadar yüksek standartlarda tasarlanmış ve üretilmiştir, PK Machineryalways optimum performans elde etmek için kararlı Sistem özelleştirmesini yapılandırır.

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 1


Merkezi Xinxiang City.Henan Eyaleti, Çin, yerli tanınmış eleme ve taşıma ekipmanları şehir, PK Makine başarılı büyüme 50 yıldan fazla istikrarlı zevk olmuştur ve şimdi yaygın alanında güvenilir ve profesyonel bir üretici olarak kabul edilmiştir titreşimli elek, titreşimli besleyici, bantlı konveyör, kepçe asansörü, vidalı konveyör, sıyırıcı zincirli konveyör ve ilgili yedek parçalar dahil olmak üzere dökme malzeme taşıma ekipmanları.

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 2Yüksek sofistike üretim ekipmanları serisi ile, üretim kapasitesi ve teknolojik seviye listede ilk sırada olan uluslararası standart ekipman üretim hattını kurduk.Modern üretim atölyeleri, eleme ekipmanı atölyesi, taşıma ekipmanı atölyesi, kaldırma ekipmanı atölyesi, kesme atölyesi, rulo üretim atölyesi, torna atölyesi entegre işleme, imalat, montaj ve depoları bir arada, bu makine ve atölyeler tamamen uluslararası teknoloji standartlarını yerine getiriyor, üretim kapasitesi, teknolojik seviye. ilerici üretim ekipmanları bizim güçlü üretim gücü bir mikrokozmos olduğunu.

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 3

 

Müşterilerimizin dökme malzeme eleme ve taşıma ekipmanlarının her zaman en üst düzeyde performansla çalıştırılması gerektiğini de anlıyoruz, bu yüzden müşterilerimize değer sağlamak, minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmek ve satış sırasında en yüksek verimliliği elde etmek için yürekten bağlıyız. süreci.Bu arada, PK Machinery, garantili müşteri memnuniyeti sağlamak için deneyimli profesyoneller tarafından desteklenmektedir, dahası, PK Machinery tarafından sunulan en önemli özelliklerden biri yedek parçaların hızlı ve kolay sağlanmasıdır, bu şekilde müşteriler için bir kez daha endişe yoktur. PK Makine ile işbirliği yapmayı seçiyorlar.

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 4

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 5

 

21. yüzyılın açıklık dolu olduğunu anlıyoruz, yüksek teknoloji ürünlerinin hızlı ve kapsamlı uygulaması ile dünyanın iletişimi ve entegrasyonu hızlandırılmıştır.Dış ticaret departmanı kurulduğundan beri aktif olarak yurtdışı pazarlarını genişlettik.2017 yılına kadar, ürünlerimiz Rusya, İngiltere, ABD, Fransa, Almanya, Avustralya, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Güney Afrika, İran, Şili, vb.Dahil olmak üzere 140'ın üzerinde ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. yurtiçi ve dünya çapında müşterilerden: Baosteel Grubu, Wiscogroup, Fatima Grubu, Aker Çözümleri, Armstrong Döşeme, Tata Grubu, ATS grubu, vb, onların güven ve uzun vadeli işbirliği profesyonellik, yenilikçilik, mükemmellik ve özveri sürdürmek için bize motivasyon vazgeçilmez bir ortak olarak.
Dahası, PK Machinery, ekipmanın her bir anahtar parçasının üstün performans, uzun hizmet süresi, az arıza ve bakım işi elde etmesini sağlamak için her zaman ileri teknoloji ile dünyaca ünlü tedarikçilerle işbirliği yapmaktadır.Ayrıca, anahtar parça başarısız olduğunda, müşterinin ücretsiz değiştirme veya bakım için yerel temsilciye gidebileceği ve bu da çok zaman ve masraf tasarrufu sağlayabileceği önemli bir nokta vardır.Motor markası şunları içerir: ABB, SEW, WEG, SIEMENS, ITALVIBRAS;Redüktör markası şunları içerir: SEW, SIEMENS, FLENDER, SUMITOMO;Rulman markası şunları içerir: NSK, SKF, FAG;Kemer markası şunları içerir: CONTITECH, BANDO;Elektrik kontrolü: SIEMENS, SCHNEIDER.Ancak, belirtilmeyen başka bir marka, özel talebe göre özelleştirebiliriz.

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 6

 

Çin Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd şirket Profili 7

 

 

 

pk-supplier

İletişim bilgileri